ALS Metal

Teklif Al
Kapat

HAKKIMIZDA

FİRMA PROFİLİ

ALÜSAN 1998 yılında Giydirme Cephe konusunda yardımcı malzemelerin temin ve tedarikiyle faaliyete başlamış, bugüne kadar yapmış olduğu yatırımlarla Giydirme Cephe alt konstrüksiyon malzemeleri ve yardımcı aksesuar üretiminde uzmanlaşmıştır. Daima müşterilerine daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunmayı hedefleyen ALÜSAN, gelişen teknolojiye paralel olarak kendisini daima yenilemiş ve yüksek kaliteli üretim düzeyine ulaşmıştır.

Teknik, nitelikli ve deneyimli kadrosuyla kaliteden ödün vermeden, standart ve özel profil serileriyle müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

KALİTE

ALÜSAN sektörüne özgü tüm yasal mevzuat ve standartların ötesindeki uygulamalar ve kaynakların etkin kullanımıyla, sektörün en güvenilir ve faydalı ürünlerini, sürekli gelişim anlayışıyla, sunar. Müşteri memnuniyetinin, tüm çalışanlar ve tedarikçilerle birlikte kalite ve çevre anlayışı odaklı sağlanması, buna bağlı olarak kalite hedeflerinin ve kalite politikasının ilgili tüm taraflara paylaşımı, müşteri odaklı çalışma prensiplerimizin ayrılmaz bir parçasıdır. Kalite Politikası’nın esaslarına uyulması ve güncelliğinin sağlanmasından başta üst yönetim olmak üzere tüm çalışanlar sorumludur.

Kalite politikamız;

Daha iyiye ve üstün kaliteye olan inancımızla, “Toplam Kalite” felsefesi içerisinde müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak sürekli geliştirmektir.

  • İlgili uluslararası standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşaat tekniklerine ve sanatına uymak,
  • Teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve üretimde kullanmak suretiyle kaliteyi arttırmak,
  • Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak ve müşteri memnuniyetini sürekli kılmak,
  • Ürün teslimini taahhüt edilen sürede yerine getirmek,
  • Yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere uyarak çalışanlarının iş güvenliğini sağlamak,
  • Çalışanlarına gerekli eğitim programlarını hazırlayıp ve uygulayarak eğitimli insan kalitesini arttırmaktır.

VİZYONUMUZ

Deneyimli kadromuz ve teknolojik alt yapımız ile sektörün beklenti ve isteklerinin üzerinde kaliteli hizmet ve ürünler sunmaktır. ALÜSAN markasını sektöründe söz sahibi bir firma haline getirmektedir.

MİSYONUMUZ

Topluma ve çevreye duyarlı, yüksek kaliteyi son teknoloji ile üretip, en iyi hizmeti vererek daima müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Ücretsiz Teklif Alın

İhtiyacınıza özel çözümler için aşağıdaki formu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.